Fotografia Ślubna

Jak powinien wyglądać Wasz wymarzony ślub?

Jak Powinniście się bawić na Weselu?

Choć nie ma na te pytania jednakowej odpowiedzi bo każda uroczystość jest inna, to stwierdzam ze stu procentową pewnością iż Ślub Patrycji & Bogdana jest przykładem uroczystości której bym życzył każdej przyszłej Parze Młodej
Patrycje poznałem dzięki Facebookowi – taki tam skromny serwis społecznościowy, spodobały się moje zdjęcia FotoPhoto  i umówiliśmy się na spotkanie. Zaproponowałem również kamerzystę z którym najczęściej współpracuję z video operatorem

Już od nowego roku nie mogłem się doczekać tej imprezy gdyż przeczuwałem że będzie się działo. A gdy się doczekałem to moje oczekiwania były jak najbardziej słuszne, wspaniała uroczystość ceremonii zaślubin w przepięknym kościele św. Jakuba w Krzepicach. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspaniałego Wesela oraz Poprawin pod dyrygenturą wspaniałego zespołu muzycznego „Takt”. Oczywiście goście dopisali i bawili się do białego rana a na poprawiny się stawili w komplecie. Mogę skromnie powiedzieć iż młodzi stworzyli niesamowitą atmosferę która to przeniosła się wprost na gości. Goście, Rodzice, Rodzina oraz wspaniałe Siostry Pani młodej sprawiły iż ten ślub będzie przeze mnie wyjątkowo zapamiętany.

Tak wspaniałych warunkach, życzliwej atmosferze, roztańczonego parkietu życzę każdej Młodej parze. Konkursów, uśmiechów, dobrej muzyki, obolałych nóg, dziękuję za tak wspaniały Filmowy i Fotograficzny materiał który nam dostarczyliście. Patrycji & Bogdanowi dziękujemy za to że byli sobą, otwarci, pełni radości i miłości że byli autentyczni.

Życzmy Młodym – „Gdy Was Bóg na niebie zbliży dziś do siebie, niech przy Was zostanie szczęście i kochanie”
Takim uroczystością oddaję się do waszej dyspozycji i poświęcam się maksymalnie ponad moje możliwości.

Ślub, Wesele oraz Plener Karoliny & Pawła to prawdziwie bajeczne przeżycie.
Młodzi przez cały czas od przygotowań aż po ostatnie tance na parkiecie zachowali niesamowitą radość życia.
W ten ich wyjątkowy dzień uśmiech utrwalony na fotografiach stał się przepiękną pamiątka,
do której to pewnie nie raz będą powracali w wspomnieniach.
Dziękuję wam za tak wyjątkowe chwile oraz życzę wam dalszych uśmiechów na nadchodzącej wspólnej drodze życia.

Justyna & Łukasz

O Pani Justynie jak i Panu Łukaszu można by naprawdę dużo napisać jak i powiedzieć. Niezwykle sympatyczna para młodych, która szczerze i z radością staje przed Bogiem, by razem w tym jedynym dniu powiedzieć sobie sakramentalne TAK. Ten pełen radości dzień sprawił i zaowocował niezliczoną ilością wspaniałych i przepięknych fotografii, para ta udowadnia jak można nietuzinkowo i niesztampowo, z nutką sentymentu i wzruszenia sprawić, by dzień ten pozostał wiecznie zapisany w fotografiach. Przesyłam Gorące Pozdrowienia za Bardzo Pozytywnie Zakręconą Parę Młodą

Podziękowanie Od Młodych

„Bardzo dziękujemy za skromny opis naszej dwójki  Miło wspominamy pana Arka starającego się uchwycić najpiękniejsze momenty naszego życia, które owocują za kilka lat będziemy chwalić się fotografiami ze ślubu przed naszym synkiem.
Pamiętamy o Wasu, nawet ostatnio rozmawialiśmy o tym, że mamy oryginalne zdjęcia ze ślubu – nie takie jak wszyscy! Serdecznie pozdrawiamy i życzymy sukcesów. Do zobaczenia
Justyna i Łukasz”

 

Czy kiedyś widzieliście kapłana który sercem oddany jest posłudze? Ja nie raz lecz to kazanie oraz jego życzliwość do młodych, gości czy nawet do mnie długo pozostaną w pamięci. Każdej parze życzę by ślub odbył się nie tylko z wielką pompą, ale za to z wielkim sercem, dużą ilością miłości oraz wspaniałego pleneru. Dla Państwa młodych przesyłam gorące pozdrowienia i życzę udanej drogi życiowej, a wam przedstawiam jedną z najpiękniejszych chwil z życia Małgorzaty & Tomasza.

 

Fotografia Ślubna w tym przypadku nabiera całkowicie nowe znaczenie piękna
Przedstawiam Państwu niezwykle sympatyczną Parę Młodych którzy swoją wdzięcznością na zdjęciach oczarowali nie tylko mnie
ale przede wszystkim Państwa oglądających te fotografie.
Ślub Państwa młodych Anny i Piotra odbył się w Częstochowie
tak więc życzę wiatru w żaglach i udanego rejsu na nowej drodze życiowej

W tym dniu sakramentalne „TAK” powiedzieli sobie Iwona i Mariusz.
Ponieważ znamy się z nim nie od dziś zostaliśmy zaproszeni, aby udokumentować to niezwykłe wydarzenie.
Tak więc można było bez stresu wykonywać fotografię ślubna.
Piękna fotografia ślubna to najważniejsza pamiątka z tego wyjątkowego, jedynego dnia w życiu.
Jestem pewien iż wasze zdjęcia w przyszłości pomagają przywołać piękne wspomnienia.

 

Nigdy bym się nie spodziewał, iż przeglądając zdjęcia będę widział prawie na każdym z nich tak niesamowitą pełnie szczęścia ze Ślubu!
Uśmiech, radość pełna euforia oraz totalny brak stresu, no może troszeczkę. He, he, był mały problem by za tą parą nadążyć, byli całkowicie nieprzewidywalni – ale to właśnie dla mnie prawdziwe wyzwanie.

Już od roku z niecierpliwością czekałem na ten Ślub. Paulina & Michał, kiedy zarezerwowali u mnie termin, to już wiedziałem, że się będzie dużo działo. Gościnność młodych nie ma granic, dlatego mogę powiedzieć, to wesele było super udane.
Spędzić czas w tak miłym towarzystwie to zaszczyt!!!

Podziękowanie Od Młodych – Dla odmiany wybrane fragmenty komentarzy jakie do mnie trafiły. Ślub w Poddębicach

” Miły dzionek w miłym towarzystwie – czyli zdjęcia ślubne w plenerze z przygodami zakończone?
” Widzieliśmy Zdjęcia Rodzice zachwyceni. Mówią ze super zajebiaszczy fotograf i zapraszają na grilla. Zdjęcia cudowne :). ”

Paulina & Michał
” Witam zdjęcia są rewelacyjne :):):) i jestem ciekawa jak dalsza część wygląda :):):) ”
” Zdjęcia są coraz bardziej zajebiste – inaczej tego nie da się opisać :):):):):) :):):):) ”

Magda

Sylwia & Artur

Wspaniale jest uczestniczyć w uroczystościach pary młodej, przy której widać jak bardzo się kochają. Sylwia & Artur dali się poznać, iż ich ślub, wesele oraz plener będą całkowicie odmienne a za razem różnorodne i bogate w treść. Sama suknia i kwiaty zachwycały nie jednego gościa, a już nie wspomnę o wspaniałym aczkolwiek wystawnym weselu. Życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze

Klaudia & Mateusz

To już kolejna para, dla której wykonywałem zdjęcia ślubne i już wtedy czułem,
że nasze spotkanie będzie miało całkowicie odmienny charakter zdjęć.
Naprawdę w pracy fotografa nie ma nic przyjemniejszego, niż móc utrwalać kolejne etapy z życia zakochanych ludzi.
Miało być zmysłowo, romantycznie, a czasami magicznie!.
Zapraszam do pełnego reportażu Klaudii & Mateusza

Podziękowanie Od Młodych – Takiej opinii to naprawdę nigdy się nie spodziewałem

„To my naprawdę bardzo dziękujemy. Ja bardzo się obawiałam tych zdjęć i współpracy bo mam awersje do fotografów swego rodzaju, ale Pan przełamał te uprzedzenia, ten czas razem spędzony minął momentalnie, to dowód na to jak miłe było pana towarzystwo. I pana szczerość, otwartość te drobne gesty w stronę klienta typu nawet oddzwonienie na swój koszt to jest niby coś oczywistego, ale mało kto to stosuje i naprawdę to daje pierwsze przyjemne refleksje. Ma pan coś takiego w sobie, że czuje się człowiek bezpiecznie, wzbudza zaufanie i człowiek nie martwi się, że zostanie na lodzie albo, że zdjęcia nie spełnią jego oczekiwań, bo na każdym kroku pan słucha i stara się zrealizować każdą prośbę. A w dodatku kolejny aspekt współpracy jest taki, że utrzymujemy kontakt i potwierdziło się, że zawsze można na pana liczyć, mam na myśli tą sesje dla fundacji, z czego się bardzo cieszę i nie pomyliłam się o panu jako człowieku wrażliwym, życzliwym i po prostu wielkiego serca.
Bardzo dziękujemy raz jeszcze.”

Klaudia i Mateusz

Oto impreza ślubna jakich mi trzeba!!!
Wspaniali młodzi – Iwona & Jakub, wspaniały ślub, wesele pisane przez wielkie
Wwwwwooooowwww… Wwwwwooooowwww… Wwwwwooooowwww…
Choć dla wtajemniczonych, wybaczcie nie wiem jak to się to pisze.
Po tym ślubie stwierdzam że nie zamienił bym tej pracy na żadną inną!!!